Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1041004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 1041004 Caddy Bar W/cover 18"x5"
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1041004 |
| Manufacturer Part # | 1041004 |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 18.75" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1041004 Color White Caddy, Clear Cover, Material Plastic Caddy And Cover, Length 4" Square Compartments, 102 Mm Square Compartments, Width 18", 457 Mm, Height 3", 76 Mm, Depth 5", 127 Mm
