$6.80
$7.00
Compare Price
You save
$0.20
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1041149
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1041149 Baffle Cup Small Silicone
Item:
#1129157
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1041149 |
| Manufacturer Part # | 1041149 |
| Height | 0.2" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1041149 Baffle Cup Small Silicone
$6.80
$7.00
You save
$0.20
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1041149 Baffle Cup Small Silicone