Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 10524XL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 10524XL 4xl Mens Chef Coat Black Long Sleeve
Item:
#1286360
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 10524XL |
| Manufacturer Part # | 10524XL |
| Height | 0.38" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 1.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 10524XL 4xl Mens Chef Coat Black Long Sleeve
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 10524XL 4xl Mens Chef Coat Black Long Sleeve
