$34.37
$48.94
Compare Price
You save
$14.57
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 111474
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 111474 Strainer Dome Dish 8 1/2
Item:
#1129667
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 111474 |
| Manufacturer Part # | 111474 |
| Height | 2" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 111474 Strainer Dome Dish 8 1/2
$34.37
$48.94
You save
$14.57
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 111474 Strainer Dome Dish 8 1/2
