$97.15
$122.50
Compare Price
You save
$25.35
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 111952
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 111952 Lock & Stop Strainer 2" Kit
Item:
#1129676
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 111952 |
| Manufacturer Part # | 111952 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 111952 Lock & Stop Strainer 2" Kit
$97.15
$122.50
You save
$25.35
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 111952 Lock & Stop Strainer 2" Kit
