$13.28
$18.92
Compare Price
You save
$5.64
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 11320 Drainbr 1 1/2x1 1/2 W/z
Item:
#1885291
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 11320 |
| Manufacturer Part # | 11320 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 11320 Drainbr 1 1/2x1 1/2 W/z
$13.28
$18.92
You save
$5.64
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 11320 Drainbr 1 1/2x1 1/2 W/z