Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 11405XL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 11405XL 5xl Frontsnap Cook Shirt White
Item:
#1286097
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 11405XL |
| Manufacturer Part # | 11405XL |
| Height | 0.19" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 11405XL 5xl Frontsnap Cook Shirt White
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 11405XL 5xl Frontsnap Cook Shirt White
