Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 11463 3in Drain Strainer Fine Mesh
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 11463 |
| Manufacturer Part # | 11463 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 11463 Fits 2" Or 3" Drains, Fine Mesh Drop-in Disposable Drain Strainer, Ideal For Rice And Seeds, Durable Nylon Material, Simply Insert Into Drain And Throw Away When Full, Fits Floor Sinks Or Floor Drains
