$25.21
$35.89
Compare Price
You save
$10.68
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 11467
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 11467 Top Cover Pl Full
Item:
#1821648
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 11467 |
| Manufacturer Part # | 11467 |
| Height | 0.75" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 2.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 11467 Top Cover Pl Full
$25.21
$35.89
You save
$10.68
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 11467 Top Cover Pl Full
