$4.08
$5.73
Compare Price
You save
$1.65
(29%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 11683 1 1/2 Oz Ladle
Item:
#1885480
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 11683 |
| Manufacturer Part # | 11683 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 11683 1 1/2 Oz Ladle
$4.08
$5.73
You save
$1.65
(29%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 11683 1 1/2 Oz Ladle