Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 1171130 Dipperwell Rd W/long Faucet
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1171130 |
| Manufacturer Part # | 1171130 |
| Height | 6.25" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 2.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1171130 Material Stainless Steel Drain Inner And Outer Can, Height 5 3/4" Overall, Outer Diameter 7" Finished Edge, Inlet 1 1/2" Nps
