$19.05/Pack
$23.77
Compare Price
You save
$4.72
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 11713
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 11713 White Paper Baking Cup 4 1/2 In 500/pack
Item:
#1885686
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 11713 |
| Manufacturer Part # | 11713 |
| Height | 2.75" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 11713 White Paper Baking Cup 4 1/2 In 500/pack
$19.05/Pack
$23.77
You save
$4.72
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 11713 White Paper Baking Cup 4 1/2 In 500/pack