$35.56
$49.15
Compare Price
You save
$13.59
(28%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 11767
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 11767 8 In X 3 In Turner Hamburger Square End
Item:
#1885199
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 11767 |
| Manufacturer Part # | 11767 |
| Height | 1.63" |
| Width | 5.19" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 11767 8 In X 3 In Turner Hamburger Square End
$35.56
$49.15
You save
$13.59
(28%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 11767 8 In X 3 In Turner Hamburger Square End