$25.31
$27.92
Compare Price
You save
$2.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1182WHTL Kng Lg White Dress Shirt Wr Solid C/p 4.5oz Ss W
Item:
#1885827
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1182WHTL |
| Manufacturer Part # | 1182WHTL |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 1182WHTL Kng Lg White Dress Shirt Wr Solid C/p 4.5oz Ss W
$25.31
$27.92
You save
$2.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1182WHTL Kng Lg White Dress Shirt Wr Solid C/p 4.5oz Ss W