$27.34
$30.16
Compare Price
You save
$2.82
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1183FGNXS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1183FGNXS Xs Dark Grn Dress Shirt Wr Solid C/p 4.5oz Ss M
Item:
#1885710
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1183FGNXS |
| Manufacturer Part # | 1183FGNXS |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1183FGNXS Xs Dark Grn Dress Shirt Wr Solid C/p 4.5oz Ss M
$27.34
$30.16
You save
$2.82
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1183FGNXS Xs Dark Grn Dress Shirt Wr Solid C/p 4.5oz Ss M