Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1201206
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1201206 Caster Stem(3 1/2"od Swv Blk)
Item:
#1130110
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1201206 |
| Manufacturer Part # | 1201206 |
| Height | 2.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 1201206 Caster Stem(3 1/2"od Swv Blk)
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1201206 Caster Stem(3 1/2"od Swv Blk)
