Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 121001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 121001 80 Qt Mixing Bowl Dolly 26.75"x26.75"x30.375"
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 121001 |
| Manufacturer Part # | 121001 |
| Height | 31.5" |
| Width | 26" |
| Depth | 35.5" |
| Weight | 26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 121001 80 Qt. Mixing Bowl Dolly, 26-3/4"w X 28-3/4"h X 26-3/4"d 20-3/4" Ring Dia Does, Not Include Mixing Bowl Qty 4ea 5" Platform Casters Incl, 5 Yr Warranty Against Mfg Defects, Lifetime Warranty Against Rust And Corrosion, Nsf Certified
