$72.55/Case
$104.56
Compare Price
You save
$32.01
(31%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 12160
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12160 29 Hour Wax Candles Soft Light Liquid
Item:
#1886113
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 12160 |
| Manufacturer Part # | 12160 |
| Height | 6.63" |
| Width | 6.13" |
| Depth | 13.13" |
| Weight | 8.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12160 29 Hour Wax Candles Soft Light Liquid
$72.55/Case
$104.56
You save
$32.01
(31%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 12160 29 Hour Wax Candles Soft Light Liquid