$83.50/Case
$129.95
Compare Price
You save
$46.45
(36%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 12169
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12169 24 Hour Wax Candles Soft Light Liquid
Item:
#1886063
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 12169 |
| Manufacturer Part # | 12169 |
| Height | 6.38" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 12.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12169 24 Hour Wax Candles Soft Light Liquid
$83.50/Case
$129.95
You save
$46.45
(36%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 12169 24 Hour Wax Candles Soft Light Liquid