$94.41/Case
$181.92
Compare Price
You save
$87.51
(48%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 12171
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12171 8 Hour Wax Candles Soft Light Liquid
Item:
#1886065
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 12171 |
| Manufacturer Part # | 12171 |
| Height | 6.75" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 17.38" |
| Weight | 10.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12171 8 Hour Wax Candles Soft Light Liquid
$94.41/Case
$181.92
You save
$87.51
(48%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 12171 8 Hour Wax Candles Soft Light Liquid