$79.95/Case
$86.99
Compare Price
You save
$7.04
(8%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 12178
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12178 Rechargeable Candle Set 4pk Votive Warm White
Item:
#1885906
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 12178 |
| Manufacturer Part # | 12178 |
| Height | 3.31" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 6.84" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12178 Rechargeable Candle Set 4pk Votive Warm White
$79.95/Case
$86.99
You save
$7.04
(8%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 12178 Rechargeable Candle Set 4pk Votive Warm White