$263.79/Case
$273.18
Compare Price
You save
$9.39
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 12227
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12227 32oz Round Bowl Back Smooth Wall
Item:
#1886121
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 12227 |
| Manufacturer Part # | 12227 |
| Height | 16.25" |
| Width | 16.25" |
| Depth | 23.5" |
| Weight | 24.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12227 32oz Round Bowl Back Smooth Wall
$263.79/Case
$273.18
You save
$9.39
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 12227 32oz Round Bowl Back Smooth Wall