$199.93/Set
$326.80
Compare Price
You save
$126.87
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12329 Black Matte Smoker Pole Free Standing
Item:
#1886130
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 12329 |
| Manufacturer Part # | 12329 |
| Height | 52.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 14.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12329 Black Matte Smoker Pole Free Standing
$199.93/Set
$326.80
You save
$126.87
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 12329 Black Matte Smoker Pole Free Standing