Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 12332
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12332 25 Ft Extension Cord Orange 16ga
Item:
#1886132
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 12332 |
| Manufacturer Part # | 12332 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 12" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12332 25 Ft Extension Cord Orange 16ga
$25.19
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 12332 25 Ft Extension Cord Orange 16ga