$1.22/Pack
$1.34
Compare Price
You save
$0.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1241
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1241 Salad Spinner Plug 10/ba
Item:
#1821506
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1241 |
| Manufacturer Part # | 1241 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1241 Salad Spinner Plug 10/ba
$1.22/Pack
$1.34
You save
$0.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1241 Salad Spinner Plug 10/ba