$93.74
$112.35
Compare Price
You save
$18.61
(17%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 12435
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12435 Water Pan For 103a & 103b
Item:
#1886147
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 12435 |
| Manufacturer Part # | 12435 |
| Height | 4.31" |
| Width | 16.25" |
| Depth | 16.88" |
| Weight | 2.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12435 Water Pan For 103a & 103b
$93.74
$112.35
You save
$18.61
(17%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 12435 Water Pan For 103a & 103b