$8.22/Pack
$19.10
Compare Price
You save
$10.88
(57%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 12439
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12439 10in Paddle Grill Skewer Bamboo 100/pack
Item:
#1886148
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 12439 |
| Manufacturer Part # | 12439 |
| Height | 1.6" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12439 10in Paddle Grill Skewer Bamboo 100/pack
$8.22/Pack
$19.10
You save
$10.88
(57%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 12439 10in Paddle Grill Skewer Bamboo 100/pack