$36.07
$45.49
Compare Price
You save
$9.42
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 12578
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12578 Plastic Faucet For 903a/b & 905a/b
Item:
#1821579
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 12578 |
| Manufacturer Part # | 12578 |
| Height | 5.51" |
| Width | 1.57" |
| Depth | 2.76" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12578 Plastic Faucet For 903a/b & 905a/b
$36.07
$45.49
You save
$9.42
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 12578 Plastic Faucet For 903a/b & 905a/b