$170.55
$177.10
Compare Price
You save
$6.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 12691
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12691 4ft Fiberglass Step Ladder
Item:
#1886333
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 12691 |
| Manufacturer Part # | 12691 |
| Height | 48" |
| Width | 20" |
| Depth | 29" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12691 4ft Fiberglass Step Ladder
$170.55
$177.10
You save
$6.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 12691 4ft Fiberglass Step Ladder