Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1271093
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1271093 Gasket Silicone 100 Ft L Gth
Item:
#1178109
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1271093 |
| Manufacturer Part # | 1271093 |
| Height | 4.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 20" |
| Weight | 9.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 1271093 Gasket Silicone 100 Ft L Gth
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1271093 Gasket Silicone 100 Ft L Gth