$113.57/{}
$185.60
Compare Price
You save
$72.03
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12808 Pizza Pan Lid 15 1/2" L Detroit Style
Item:
#1885917
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 12808 |
| Manufacturer Part # | 12808 |
| Height | 0.3" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 15.6" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12808 Pizza Pan Lid 15 1/2" L Detroit Style
$113.57/{}
$185.60
You save
$72.03
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 12808 Pizza Pan Lid 15 1/2" L Detroit Style