$73.69/Set
$95.40
Compare Price
You save
$21.71
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12845 Stainless Riser Set Of 3 Geometric
Item:
#1885923
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 12845 |
| Manufacturer Part # | 12845 |
| Height | 9" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12845 Stainless Riser Set Of 3 Geometric
$73.69/Set
$95.40
You save
$21.71
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 12845 Stainless Riser Set Of 3 Geometric