$87.57
$128.84
Compare Price
You save
$41.27
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1292194
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1292194 Kason 67001002520 Grease Filter S/s
Item:
#1130389
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1292194 |
| Manufacturer Part # | 1292194 |
| Height | 2" |
| Width | 20" |
| Depth | 25" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1292194 Kason 67001002520 Grease Filter S/s
$87.57
$128.84
You save
$41.27
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1292194 Kason 67001002520 Grease Filter S/s
