Free Shipping
Free Shipping
$4,905.67
$8,660.00
Compare Price
You save
$3,754.33
(43%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12961 472 Lb Ice Machine Water Cooled Cube
Item:
#2227503
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 12961 |
| Manufacturer Part # | 12961 |
| Height | 28" |
| Width | 22" |
| Depth | 27.38" |
| Weight | 175 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12961 472 Lb Ice Machine Water Cooled Cube
$4,905.67
$8,660.00
You save
$3,754.33
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 12961 472 Lb Ice Machine Water Cooled Cube