$98.34
$124.00
Compare Price
You save
$25.66
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13112 Faucet Wall 4c 12s Sd
Item:
#1886779
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13112 |
| Manufacturer Part # | 13112 |
| Height | 5" |
| Width | 2" |
| Depth | 14" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13112 Faucet Wall 4c 12s Sd
$98.34
$124.00
You save
$25.66
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13112 Faucet Wall 4c 12s Sd