$68.51
$86.39
Compare Price
You save
$17.88
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13151 8 In S/s Fry Pan
Item:
#1886787
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13151 |
| Manufacturer Part # | 13151 |
| Height | 1.77" |
| Width | 8.66" |
| Depth | 16.93" |
| Weight | 1.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13151 8 In S/s Fry Pan
$68.51
$86.39
You save
$17.88
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13151 8 In S/s Fry Pan