$190.62/Set
$240.36
Compare Price
You save
$49.74
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 13158
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13158 8 Qt S/s Stock Pot W/cove R
Item:
#1886790
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13158 |
| Manufacturer Part # | 13158 |
| Height | 8.46" |
| Width | 10.08" |
| Depth | 13.78" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13158 8 Qt S/s Stock Pot W/cove R
$190.62/Set
$240.36
You save
$49.74
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13158 8 Qt S/s Stock Pot W/cove R