$1.86/Pack
$2.30
Compare Price
You save
$0.44
(19%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 13178
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13178 Blk X Hvy Wt Poly Knife 1 00/pk
Item:
#1886489
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13178 |
| Manufacturer Part # | 13178 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 6" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13178 Blk X Hvy Wt Poly Knife 1 00/pk
$1.86/Pack
$2.30
You save
$0.44
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13178 Blk X Hvy Wt Poly Knife 1 00/pk