$27.63
$34.84
Compare Price
You save
$7.21
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1331004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1331004 Glove Safety Handguard Small
Item:
#1130401
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1331004 |
| Manufacturer Part # | 1331004 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1331004 Glove Safety Handguard Small
$27.63
$34.84
You save
$7.21
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1331004 Material Stainless Steel With Fibers, Size Small .
