Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1331178
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 1331178 Cover Slicerf/ 12 1/2" B Lade
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1331178 |
| Manufacturer Part # | 1331178 |
| Height | 1.75" |
| Width | 13" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1331178 Slicer Safety Cover For 12-1/2" Od Blades, Color Yellow, Length 13" Overall, Material(s) Plastic, Type For 12 1/2" Blades, Weight 0.69 Lb, Models Used In, Berkel 808 909 919, Hobart Mixer/prep Hs6-1, Univex 7510 7512
