$16.31
$20.57
Compare Price
You save
$4.26
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1331355
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1331355 Glove Safety Bacfighter3 X Lg
Item:
#1130719
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1331355 |
| Manufacturer Part # | 1331355 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1331355 Glove Safety Bacfighter3 X Lg
$16.31
$20.57
You save
$4.26
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1331355 Color Orange Wristband, Material Spectra Fibers, Size X-large .
