$32.63
$47.04
Compare Price
You save
$14.41
(31%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1331434
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1331434 Apron 36" (quicklean)
Item:
#1130737
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1331434 |
| Manufacturer Part # | 1331434 |
| Height | 2" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1331434 Apron 36" (quicklean)
$32.63
$47.04
You save
$14.41
(31%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1331434 Length 36", 914 Mm, Includes Two 44" (1118mm) Long Ties
