$18.19
$19.31
Compare Price
You save
$1.12
(6%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1331712
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1331712 Pan Food (sixth 4"d Amber)
Item:
#1320672
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1331712 |
| Manufacturer Part # | 1331712 |
| Height | 2.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 1331712 Pan Food (sixth 4"d Amber)
$18.19
$19.31
You save
$1.12
(6%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1331712 Pan Food (sixth 4"d Amber)