$18.81
$23.71
Compare Price
You save
$4.90
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1331732
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1331732 Glove Kutglove Red X Lg 13ga
Item:
#1130793
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1331732 |
| Manufacturer Part # | 1331732 |
| Height | 0.25" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1331732 Glove Kutglove Red X Lg 13ga
$18.81
$23.71
You save
$4.90
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1331732 Glove Kutglove Red X Lg 13ga