Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1331966
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1331966 Faceshield (w/foam)
Item:
#1178346
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1331966 |
| Manufacturer Part # | 1331966 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 1331966 Faceshield (w/foam)
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1331966 Faceshield (w/ Foam), Country Of Origin Usa, Weight 00.250 Lb