Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 13548
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13548 3 1/4 In X 1 3/4 In Ss Si De Server
Item:
#1886197
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13548 |
| Manufacturer Part # | 13548 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 6.63" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13548 3 1/4 In X 1 3/4 In Ss Si De Server
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13548 3 1/4 In X 1 3/4 In Ss Si De Server