$89.34
$127.20
Compare Price
You save
$37.86
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 136106
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 136106 Tape Anti Slip 6 X 60
Item:
#1130983
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 136106 |
| Manufacturer Part # | 136106 |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 4" |
| Weight | 6.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 136106 Tape Anti Slip 6 X 60
$89.34
$127.20
You save
$37.86
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 136106 Tape Anti Slip 6 X 60
