$2.38
$2.63
Compare Price
You save
$0.25
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 136253
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 136253 S Hook Epoxy Green
Item:
#1131003
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 136253 |
| Manufacturer Part # | 136253 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 136253 S Hook Epoxy Green
$2.38
$2.63
You save
$0.25
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 136253 Epoxy Coated Green S-hook For Connecting Shelving Units, Without Posts
