$43.82
$55.25
Compare Price
You save
$11.43
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13640 12 In Carbon Steel Stir F Ry Pan
Item:
#1886748
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13640 |
| Manufacturer Part # | 13640 |
| Height | 2.87" |
| Width | 12" |
| Depth | 20.1" |
| Weight | 3.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13640 12 In Carbon Steel Stir F Ry Pan
$43.82
$55.25
You save
$11.43
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13640 12 In Carbon Steel Stir F Ry Pan