Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 13644
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13644 11 1/2 In Preseasoned Cas T Iron Stir Fry Pan
Item:
#1886752
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13644 |
| Manufacturer Part # | 13644 |
| Height | 4.5" |
| Width | 11.25" |
| Depth | 19.75" |
| Weight | 3.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13644 11 1/2 In Preseasoned Cas T Iron Stir Fry Pan
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 13644 11 1/2 In Preseasoned Cas T Iron Stir Fry Pan